„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Relacja z zajęć warsztatowych w Gospodarstwie Rolnym Barbary Baj Wójtowicz

Strona główna » Aktualności » Relacja z zajęć warsztatowych w Gospodarstwie Rolnym Barbary Baj Wójtowicz

Relacja z zajęć warsztatowych w Gospodarstwie Rolnym Barbary Baj Wójtowicz

Zmęczeni, ale zainspirowani i pełni pozytywnej energii po niezwykłej wizycie grupy niezwykłych ludzi z woj. Łódzkiego. Zapraszamy Was do zapoznania się z pierwszą z naszych relacji z tego wydarzenia.
Dla grupy to były trzy intensywne dni warsztatów, wykładów i… pisemnego sprawdzianu wiedzy na koniec wizyty. Wszyscy napisali go oczywiście śpiewająco.

Zajęcia w Gospodarstwie Rolnym Barbary Baj Wójtowicz zaczęliśmy od warsztatów polowych, a po części praktycznej nastąpił blok wykładów przeprowadzonych przez właścicielkę gospodarstwa, która również pracuje naukowo. Niektórzy członkowie grupy byli u nas już po raz kolejny, z czego bardzo się cieszymy, bo świadczy o tym, że przekazywane treści są wartościowe i bardzo potrzebne. Za każdym razem są to też treści nowe, a także niespodzianki.

Poniżej w foto-relacji warsztaty na plantacji agroleśnej róży owocowej — pomarszczonej odm. Hansa oraz róży dzikiej w systemie agroleśnym z maliną moroszką.

Wizyta była intensywna i bardzo owocna dla uczestników oraz dla nas. Transfer wiedzy według nas powinien przebiegać dustronnie — zawsze można się czegoś nauczyć, jeśli się tylko jest na to otwartym.