„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Zaproszenie na studia II stopnia

Strona główna » Aktualności » Zaproszenie na studia II stopnia

Lubelskie Zioła polecają studia II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczo – Humanistycznym w Siedlcach. Polskie rolnictwo potrzebuje być bardziej inteligentne klimatycznie i innowacyjne. Jak to zrobić nauczycie się na studiach II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczo – Humanistycznym w Siedlcach. Uczelnia specjalizuje się w agroleśnictwie.

Rekrutacja rozpoczyna się 15 stycznia 2021 roku ! Szczegóły dostępne są na stronie https://irk.uph.edu.pl/pl/home/R_2020-2021_ZIMA/
May be an image of text that says "UNIWERSYTET FEOIONSCZNTYSIDICACH PRZYRODNICZOHUMANIST REKRUTACJA WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII I NAUK o ZWIERZĘTACH Zaprasza na studia Il stopnia f Facebooku nas ipolub GOSPODARKA PRZESTRZENNA kierunek dostosowany do potrzeb rynku, związany z planowaniem i zarządzaniem przestrzenią oraz funkcjonowaniem różnych szczebli administracji publicznej. ROLNICTWO *strategiczny kierunek gospodarki narodowej, na którym studenci poznają innowacyjne technologie produkcji rolniczej oparte o ideę rolnictwa zrównoważonego. ZOOTECHNIKA kierunek zapewniający realizację pasji oraz planów zawodowych w zakresie chowu hodowli zwierząt, oceny surowców i produktów pochodzenia zwierzęcego technologii produkcji zwierzęcej. Więcej informacji na stronach: www.IRK.uph.edu.pl www.irio.uph.edu.pl www.izir.uph.edu.pl"