„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Wystartowała sprzedaż 12-miesięcznego kursu agroleśnictwa. Skorzystaj z promocyjnej, przedsprzedażowej ceny!

Strona główna » Aktualności » Wystartowała sprzedaż 12-miesięcznego kursu agroleśnictwa. Skorzystaj z promocyjnej, przedsprzedażowej ceny!
Z przyjemnością informujemy, że wystartował właśnie  jedyny w Polsce nasz 12 – miesięczny mega praktyczny kurs z projektowania, wdrażania i prowadzenia systemów agroleśnych zakończony egzaminem i certyfikatem.
❗Kurs rozpoczynamy po majówce i serdecznie Was zapraszamy.
Macie okazję skorzystać z naszego doświadczenia, wieloletniej praktyki i połączenia nauki z efektami wdrożeń konkretnych rozwiązań.
✅ Do piątku 28 kwietnia 2023 r. do końca dnia [godz. 23:59:59] oferujemy cenę promocyjną, później cena wzrośnie.
Dla uczestników KONGRES NATURALNY dajemy dodatkowa zniżkę 10% ❗ od ceny promocyjnej.
Jeśli chcesz z niej skorzystać, dołącz do darmowego Kongresu: KONGRES NATURALNY ONLINE | 22.04-26.04 
✅ Dla kogo jest nasz kurs?
Przede wszystkim dla osób gotowych do solidnej pracy, które chcą zdobyć wiedzę i nabyć praktykę w zakresie agroleśnictwa, rolnictwa węglowego, praktyk regeneratywnych, agroekologii.
💚 Dla rolników chcących przekształcić gospodarstwo w jednocześnie opłacalne ekonomicznie i ekologicznie. Dla tych którzy chcą prowadzić produkcję węglową i chcą się dowiedzieć jak zarabiać na usługach ekosystemowych. Jeśli chcesz zaprojektować system agroleśny, których będzie też świadczył usługi ekosystemowe oraz produkował żywność wysokiej jakości to ten kurs jest dla Ciebie.
💚 Dla osób, które chcą założyć siedlisko, produkować żywność i utrzymywać się na wsi jednocześnie korzystnie wpływać na środowisko naturalne.
💚 Dla doradców rolnych i brokerów innowacji.
Rolnicy i przedsiębiorcy potrzebują doradztwa skrojonego na miarę obecnych wyzwań, pomocy przy restrukturyzacji gospodarstw i firm w węglowe, zrównoważone i konkurencyjne. Jako doradca potrzebujesz się nauczyć czym są usługi ekosystemowe, które Twoi rolnicy świadczą społeczeństwu oraz jak mogą oni na nich zarabiać. Ekologia, rolnictwo regeneratywne, agroleśnictwo, rolnictwo węglowe to źródło do opracowywania i wdrażania innowacji. Polskie rolnictwo z uwagi na swoją specyfikę może stać się liderem zielonych innowacji w Europie. Ekologia i ekonomia nie wykluczają się!
💚 Nasz kurs o Agroleśnictwie to też miejsce dla leśników, chociaż agroleśnictwo to nie leśnictwo 😀 Nasz kurs jest idealny dla edukatorów z Lasy Państwowe i nadleśnictw – nauczycie się tu nowych metod pracy i współpracy oraz stworzycie nowe programy edukacyjne oraz projekty miejsc edukacyjnych skrojone na miarę obecnych potrzeb. Zapytajcie leśników, którzy ukończyli nasze kursy i warsztaty. Dla leśników dedykowany jest w naszym kursie blok praktycznych warsztatów z tworzenia innowacyjnych produktów z lasu oraz wprowadzania na rynek marek takich produktów.
💚 Nasz kurs jest dla Ciebie, jeśli pracujesz w jednostkach samorządowych lub w środowisku akademickim, odpowiadasz na ład przestrzenny, dostępność terenów zielonych i wellbeing mieszkańców. Urban agroforestry to jedno z najlepszych rozwiązań problemów przestrzeni miejskiej. Z nami nauczysz się projektować systemy agroleśne dla miasta, naturalne rozwiązania dla problemów z hałasem, brakiem miejsc odpoczynku, rozwiązania zamiast betonozy.
💚 Strefy buforowe, tzw rekultywacja cieków wodnych to domena m. in. instytucji takich jak Wody Polskie, jednostki samorządu. Niestety bardzo często nie jest to rewitalizacja, a degradacja. Z nami nauczysz się jak właściwie zakładać, budować i konserwować strefy buforowe. Nauczysz się patrzeć na te ważne kwestie oczami innych uczestników ekosystemu: rolników, mieszkańców, środowiska naturalnego. W perspektywie Fit for 55 to bardzo ważne kwestie, a Polska ma szansę stać się zielonym liderem.
Jeśli masz pytania to pisz lub dzwoń do nas – chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy:
📧biuro@lubelskieziola.pl
📞+48 504 758 636
Wskakujcie na pokład kursu, czekamy na Was! 💚

Newsletter

Bądź na bieżąco. Zapisz się na nasz newsletter