„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Na konferencji Sieciowanie Partnerów SIR w Łodzi – promocja naszego projektu

Strona główna » Aktualności » Na konferencji Sieciowanie Partnerów SIR w Łodzi – promocja naszego projektu
Fot. Nasza niezawodna ekipa — dr Wiesława Rosłon, prof. Ewa Osińska oraz Roman Wierzbicki

Na konferencji Sieciowanie Partnerów SIR w Łodzi – promocja naszego projektu

Na konferencji Sieciowanie Partnerów SIR II, jak widać na zdjęciach, też byliśmy, by promować nasz projekt oraz dzielić się wiedzą i doświadczeniami z wdrażania innowacji w rolnictwie i sektorze rolno-spożywczym.
W dniach 26-27 listopada 2019 w Łodzi odbyło się II Forum „Sieciowanie Partnerów SIR” zorganizowane przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Warszawie. Konferencję zrealizowano w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich, i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich” PROW na lata 2014-2020.
W Forum wzięli udział zarejestrowani w bazie Partnerzy SIR, wśród których znaleźli się przedstawiciele nauki, rolnicy, przedsiębiorcy, doradcy, organizacje pozarządowe oraz przedstawiciele Departamentu Doradztwa i Nauki, oraz Biura Pomocy Technicznej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Departamentu Działań Delegowanych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Zainteresowanie naszym projektem jest ogromne. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenia naszego stoiska i ogromne wyrazy wsparcia i uznania. Cieszymy się, że projekt poświęcony agroleśnictwu i jego wyniki są tak potrzebne.
Nasza niezawodna ekipa — dr Wiesława Rosłon, prof. Ewa Osińska oraz Roman Wierzbicki — prezentują wyniki projektu na posterach oraz nasze pierwsze produkty: herbatki i przyprawy o działaniu wspierającym zdrowie człowieka z upraw agroleśnych w Gospodarstwie Rolnym Barbary Baj Wójtowicz w Sosnówce.

Szczegółowa relacja ze spotkania pod linkiem: https://sir.cdr.gov.pl/…/ii-forum-sieciowanie…/