„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Akademia Zielarska: wystartował Roczny Praktyczny Hybrydowy Kurs Zielarski w Lubelskich Ziołach

Strona główna » Aktualności » Akademia Zielarska: wystartował Roczny Praktyczny Hybrydowy Kurs Zielarski w Lubelskich Ziołach

W naszej Akademii Zielarskiej Lubelskie Zioła w ubiegłym tygodniu wystartował Praktyczny Hybrydowy Roczny Kurs Zielarski. Pierwsze spotkanie online kursu już za nami, ale wciąż masz szansę dołączyć do grupy, stać się specjalistą z zakresu zielarstwa i zdobyć certyfikaty.

Interesujesz się ziołami, fitoterapią, naturalnymi kosmetykami, unikalnymi herbatkami i przyprawami?
A może myślisz o uprawie i przetwórstwie ziół oraz szukasz miejsca gdzie możesz zdobyć praktyczne umiejętności, wiedzę i doświadczenie?

W takim razie serdecznie zapraszamy Cię na nasz Praktyczny Hybrydowy Roczny Kurs Zielarski.

Dlaczego warto?

To jedyny w Polsce kurs zielarski w ramach którego masz okazję wziąć udział w zajęciach praktycznych w gospodarstwie prowadzącym uprawę unikalnych gatunków ziół w systemie agroleśnym oraz w firmie zielarskiej mającej doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych produktów zielarskich. W ramach kursu nauczysz się w jaki sposób wprowadzić do uprawy polowej dziko rosnące gatunki zielarskie i tworzyć na ich bazie produkty prozdrowotne, a także jak prowadzić produkcję zielarską w gospodarstwie rolnym, indywidualnie oraz jako przedsiębiorstwo.

 

Organizacja zajęć:

Spotykamy się online co wtorek o godz. 18:00 na platformie Zoom. Ponadto, na uczestników czekają cztery weekendowe intensywne zjazdy terenowe w naszym gospodarstwie rolnym Lubelskie Zioła w Sosnówce. Podczas ostatniego czwartego zjazdu terenowego odbędzie się egzamin praktyczny, którego zdanie jest jednym z wymogów ukończenia kursu i otrzymania certyfikatu.

Zainteresowaliśmy Cię?

Sprawdź szczegóły naszej oferty i dołącz do nas:

Oferta Rocznego Kursu Zielarskiego

PS: Ofertę naszego kursu możesz poznać także skanując kod QR z załączonej grafiki.

Serdecznie zapraszamy na pokład kursu! 

Newsletter

Bądź na bieżąco. Zapisz się na nasz newsletter